Eaglegrid Polska

O Firmie

Wstęp

O Firmie

EAGLEGRID to włoska firma będąca liderem wśród nowoczesnych stomatologicznych technik implantologicznych. Specjalizuje się szczególnie w dziedzinie Indywidualnych Implantów Podokostnowych. Została założona w 2017 roku, a ideą powstania EAGLEGRID  było wprowadzenie innowacyjnych technik w świat stomatologii. Sukces zawdzięczamy połączeniu klasycznych metod implantologicznych z cyfryzacją i pionierską technologią. EAGLEGRID jest jedynym i wyłącznym właścicielem dwóch patentów dotyczących procesów projektowania i produkowania bezkonkurencyjnego implantu EAGLEGRID® 2.0. Jesteśmy dumni ze współpracy z wieloma specjalistami medycznymi, którzy na przestrzeni dziesiątek lat zdobyli bogate doświadczenie, niezbędne w branży implantologicznej. Skuteczność implantu EAGLEGRID® 2.0 poparta jest setkami rozwiązanych przypadków klinicznych i ponad 5 letnimi badaniami i obserwacjami pod tym kątem. Jesteśmy na dobrej drodze, aby móc nawiązać współpracę z największymi producentami implantów na całym świecie.

Dystrybucja

Jesteśmy jedynym i wyłącznym dystrybutorem siatek podokostnowych EagleGrid w Polsce.

Implanty

Sukces implantu typu grid jest potwierdzony wieloletnim doświadczeniem klinicznym.

Obsługa

Jeśli Twój gabinet stomatologiczny chce współpracować z EagleGrid Polska skontaktuj się z nami juz dziś.

EAGLEGRID POLSKA to oddział firmy EAGLEGRID S.r.l. pochodzącej z Włoch. Jest jedynym dystrybutorem implantu typu grid, czyli siatek podokostnowych w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę związaną z leczeniem najbardziej wymagających pacjentów. Idąc z duchem czasu, chcemy aby doskonale opracowany tytanowy implant EAGLEGRID® 2.0 był w zasięgu Twojej ręki.

  • Implant EAGLEGRID® 2.0 oraz pozostała oferta naszych produktów, kierowane są do lekarzy stomatologów, w trosce o dobro i zdrowie ich pacjentów.
  • Chcemy, aby pacjent z naszą pomocą, odzyskał nadzieję na piękny, naturalny i zdrowy uśmiech nawet przy najtrudniejszych warunkach anatomicznych.
  • EAGLEGRID POLSKA umożliwia poznanie lekarzom stomatologom nowoczesnych metod i rozwiązań implantologicznych podczas wszczepiania implantów typu grid (EAGLEGRID® 2.0).
  • Zespół EAGLEGRID współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami z różnych branży: stomatologami, specjalistami medycznymi, technikami dentystycznymi, inżynierami biomedycznymi oraz programistami itp.
  • Gwarantujemy najwyższą jakość produktu, możliwie najszybszą realizacje kontrolowaną na każdym etapie oraz bezproblemowy kontakt z klientem.